Останні новини

Президентський прийом: в США у Білому домі вперше оселиться собака з притулку

Після перемоги на президентських виборах в США Джо Байден готується до переїзду в Білий дім. У резиденції з політиком оселиться не тільки його родина, але й улюблений пес по кличці Мейджор, якого узяли з притулку ще в 2018 році.

Про таке повідомляє Апостроф.

Улюбленець стане першою притульською собакою, яка потрапить в Овальний кабінет.

мейджор1.jpgФото: instagram.com/drbiden

Опинився Мейджор в притулку Делавера Delaware Humane Association ще щеням, разом зі своїми п'ятьма братами та сестрами. Першою собачку побачила донька Байдена, Ешлі. Вона дізналася, що тварини шукають новий дім, і розповіла про це батькам. Політик не довго думаючи привіз маленьку вівчарку додому і тепер вона - повноправний член сім'ї.

мейджор.jpgФото: instagram.com/drbiden

Мейджор - не єдина собака сім'ї Байден. У них також є ще одна німецька вівчарка на прізвисько Чемп, якого подружжя придбало ще в 2008 році у селекціонера. Чотирилапі одразу знайшли спільну мову і тепер вони - накращі друзі.

пси.jpgФото: instagram.com/drbiden

Американські президенти традиційно приводять у резиденцію собак (але не Дональд Трамп). Цікаво, що Мейджор стане першим собакою в історії, який "зробив кар’єру" від притулку до Білого дому.

джил.jpg

джил2.jpgФото: instagram.com/drbiden

Життя собак 44-го президента США Барака Обами навряд чи можна було назвати собачим, пише Associated Press. Португальські водяні собаки Бо і Санні не просто їли і спали: а були популярними "посланцями" Білого дому. Вони настільки затребувані, що для них розробили окремий розклад. А їхню "появу на людях" щомісячно затверджувала перша леді Мішель Обама. Вона у своїй книзі "Становлення" розповіла деякі епізоди з життя чотирилапих у Білому домі. 

"У коридорах Білого Дому двійко наших дівчаток грали в м’яча, на Південній галявині вони вилазили на дерева. У Залі засідань Барак до ночі переглядав брифінги та чернетки своїх промов. Тут-таки Санні, один із наших собак, інколи клав купку на килим", - розповіла Мішель Обама. 

барак.jpgФото: Larry Downing/Reuters

За словами Мішель Обами, собаки розважали відвідувачів під час традиційної пасхальної акції у Білому домі, брали участь в різдвяних заходах. Вони також зустрічалися з пораненими військовослужбовцями і госпіталізованими дітьми. Бо з'явився в родині після перемоги Барака Обами на виборах в 2008 році. Тоді він пообіцяв у разі свого тріумфу купити дочкам собаку. Санні сім'я завела в 2013 році.

"Я сиділа на східцях веранди, насолоджувалася теплом полуденного сонця, промені падали на бруківку мені під ноги. Здаля почувся гавкіт. Мої собаки завмерли, прислухалися; здавалися спантеличеними. І тут до мене дійшло: цей звук їх здивував, бо в Білому Домі в нас не було сусідів і тим паче – сусідських собак. Усе тут було новим для них. Собаки зістрибнули на землю й заходилися досліджувати двір по периметру, а я тим часом у тиші їла свої тости", - додала Мішель Обама.

родина.jpgФото: соцмережі

Нагадаємо, в суботу, 7 листопада, стало відомо, що на виборах президента переміг демократ Джозеф Байден. Він став 46 головою Сполучених Штатів Америки. Демократ Джо Байден обійшов республіканця Дональда Трампа набравши 290 голосів. Для перемоги необхідно отримати 270 голосів.

Вийти в ефір
25.11