Останні новини

Президентські перегони: у США не виключають нічию між Трампом і Байденом

У США 3 листопада 2020 року відбувся основний день президентських виборів. Виборці вибирали між чинним президентом Дональдом Трампом і демократом Джо Байденом. Наразі між їх рейтингами настільки маленька різниця, що політологи розглядають можливість нічиї.

Про це повідомляє Bloomberg.

За результатами дослідження, нічия може бути за таких обставин:

  • Байден виграє в Мені два голоси вибірників, Пенсільванії (20), Вісконсині (10), а Трамп виграє в Північній Кароліні, Мічигані, Неваді, Алясці і Джорджії.
  • Байден перемагає в Північній Кароліні, Вісконсині, Неваді, а Трамп виграє два голоси в штаті Мен, в Пенсільванії, Мічігані, Алясці, Джорджії.
  • Байден виграє в Північній Кароліні і Джорджії, а Трамп виграє два голоси вибірників в штаті Мен, Пенсільванії, Вісконсині, Мічигані, Алясці, Неваді.
  • Байден виграє в Північній Кароліні і Мічигані, а Трамп виграє два голоси в Мені, в Пенсільванії, Вісконсині, Джорджії, Алясці, Неваді.

За законами США, в разі нічиї президента визначить палата представників США, в якій кожен з 50 штатів матиме один голос. Для перемоги потрібно 26 голосів. Якщо і тут буде нічия, то президента вибере сенат.

Нагадаємо:


Вийти в ефір
05.12