Останні новини

Президент призначив тимчасового керівника Одеської ОДА: що про нього відомо

Тимчасово виконуючим обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації призначено першого заступника губернатора В'ячеслав Овечкін. Відповідний указ від 9 листопада підписав президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє Офіс президента.

В'ячеслав Овчекін народився 14 червня 1983 року в Харкові. Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого і Харківський національний економічний університет. Також, він навчався в Central European University (Будапешт, Угорщина) і в T.M.C. Asser Institute, Asser College Europe (Гаага).

В'ячеслав Овечкін працює першим заступником голови ОДА з листопада 2019 року. До цього він займався бізнесом в рідному Харкові. У 2013-2019 роках працював директором транспортно-експедиційної компанії "Сонора-Харків". До цього кілька років консультував юридичну компанію CMS Cameron McKenna (м.Київ) в проектах банківського і фінансового права.

По е-декларації, Овечкін володіє двома квартирами в Харкові, автомобілем "Mercedes-Benz ML 350" 2012 випуску і годинниками вартістю 20 тис. грн.

У минулому році він заробив в ОДА майже 45 тис. грн, а займаючись бізнесом - майже 2 млн грн, Крім того, Овечкін зберігає готівкою 185 тис. доларів і 45 тис. євро.

5faa4912332fd.png

В'ячеслав Овечкін; фото: Суспільне

вапв.jpg

скріншот: Офіс президента

Нагадаємо, Максима Куцого офіційно звільнили з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Президент підписав відповідний указ.

Теги:
Вийти в ефір
26.11