ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Правоохоронці спростували інформацію щодо бійки за їх участю на АЗС

Спростування неправдивої інформації щодо бійки співробітників поліції з порушниками карантинного режиму опублікувала Патрульна поліція Одеської області. Мова про інцидент, що стався вноч на 14 вересня, коли в Одесі на одній із заправок Socar чоловіка відмовилися обслужити через відсутність у нього медичної маски.

Про це повідомляє Патрульна поліція Одеської області.

В соціальних мережах набув популярності відеозапис, де патрульні поліцейські затримують чоловіків на одній з АЗС в місті Одеса. Як повідомляють правоохоронці, вчора на лінію 102 надійшло повідомлення про порушення правил щодо карантину людей на території приміщення автозаправної станції, розташованій на вулиці Люстдорфська дорога.

Прибувши на місце виклику поліцейські виявили групу друзів, які знаходились у приміщенні АЗС та на прилеглій території без засобів індивідуальної безпеки. На місці виклику патрульні з’ясували, що зазначені громадяни намагались придбати товари та після того, як їм відмовили в обслуговуванні на підставі відсутності захисної маски, почали конфліктувати. Свідки події повідомили, що порушники навмисно псували товар, не розрахувавшись за нього, блокували місця розрахунку, перешкоджаючи обслуговуванню інших клієнтів, заходили в службові приміщення та висловлювались нецензурною лайкою.

"На неодноразові вимоги патрульних поліцейських припинити протиправні дії, чоловіки не реагували. Замість того щоб припинити конфлікт, порушники поводили себе зухвало, висловлювались нецензурною лайкою, штовхались, кидались в бійку та блокували службовий автомобіль поліції. Один з громадян, навмисно визивав в себе блювотний рефлекс та плював на підлогу. Інспектори попередили зазначених громадян про адміністративну відповідальність та про застосування по відношенню до них фізичної сили та кайданок, проте це не зупинило порушників", - йдеться у повідомленні.

Для припинення правопорушення, інспектори затримали двох чоловіків та доставили їх до приміщення відділення поліції, де склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей), ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство) та за ст. 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

Нагадаємо, порушника масочного режиму поліцейські жорстоко скрутили і затягли в машину. Тоді його приятелі спробували відбити затриманого і вступили в конфронтацію з поліцейськими. Ті, в свою чергу, відштовхували їх і затримали ще одного чоловіка.

Вийти в ефір