Останні новини

Правоохоронці нарешті звернули увагу на незаконний хостел на Пушкінській, 34

Правоохоронці нарешті звернули увагу на незаконний хостел на вулиці Пушкінській, 34. Саме там скоїли напад на журналіста Odesa Live Дмитра Богомолова, та покрили його нецензурною лайкою. Як стверджують жителі будинку, власник хостелу, зараз будує на горі історичної будівлі нахаббуд і планує перетворити це все в готель. 

Про це під час ефіру достославного телеканалу Odesa Live повідомила кореспондентка Олена Денисюк. 

“Правоохоронці завітали до Пушкінської, 34 і одразу попросили жителів, які піклувалися питанням незаконного хостелу, написати пояснення, в якому вони детально роз'яснили, що саме їх хвилює і що вони вимагають від поліції”, - розповіла Денисюк. 

Вона прибула на місце разом зі старшим дільничним офіцером поліції Тетяною, і простояла 15 хвилин на порозі хостелу, тому що їм відмовлялися відчиняти. Як стверджує наша кореспондентка, чутно, що всередині є люди. 

“Мені власник даного приміщення повідомив, що хостел на даний час - не працює, і він знаходиться за межами міста Одеси”, - зазначила Тетяна. Також вона підтвердила, що спілкувалася з власником по телефону перед тим, як приїхати.

Тетяна помітила, що вивіски хостелу, які раніше були у парадній, наразі - відсутні. Вона пояснила, що зараз в поліції немає можливості перевірити, чи працює хостел, поки їм ніхто не відчинить двері. Тому що документи має надати саме власник закладу. 

“Я також телефонувала адміністратору на ім’я Руслан, який повідомив, що він вже два місяці в даному хостелі не працює і в телефонній розмові він відповідати не буде. Слухавку він вимкнув і на телефонні дзвінки не відповідає”, - розповіла.

Вона сказала, що далі детальніше поспілкується з жителями будинку. Тетяна також спробує набрати номер, за яким люди в цьому хостелі бронюють.

Більше подробиць можна подивитися у відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/hcI6LFBLIMQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у приватному секторі на вулиці Петрашевського, 19 мають намір незаконно побудувати новий чотириповерховий комплекс на 8 квартир. 29 жовтня ОК ЖБК "Ком’юніті” подало через єдину державну електронну систему у сфері будівництва (сервіс ДІЯ) повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Вийти в ефір
04.12