ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Пожежі на Луганщині: Одеська єпархія збирає гуманітарну допомогу

Одеська єпархія УПЦ 2 жовтня почала збирати гуманітарну допомогу постраждалим у пожежі у Луганській області. Передати фінансову допомогу, теплі речі та харчові продукти можна до 11 жовтня. 

Про це повідомляє пресслужба Одеської єпархії на своїй сторінці у Facebook.

30 вересня у Луганській області відбулися загоряння лісових масивів, що призвели до масштабних пожеж. Вогняна стихія вже забрала понад десять життів, десятки людей знаходяться в лікарнях, а сотні людей змушені покинути свої будинки.

“У зв'язку з цим благословляю у всіх храмах Одеської єпархії Української Православної Церкви піднести Господа ревні молитви про припинення лиха, про порятунок і якнайшвидшому одужанні постраждалих і за упокій трагічно загиблих”, - каже Високопреосвященніший Агафангел митрополит Одеський і Ізмаїльський.

Оголосити збір гуманітарної допомоги у вигляді харчових продуктів довгого зберігання, теплих речей, а також предметів першої необхідності для постраждалих. Все потрібно приносити у Гуманітарний центр Одеської єпархії, звідки в найближчім часом буде організована їх доставлення у постраждалі райони Луганської області.

“Тільки об'єднуючи наші спільні зусилля в справі служіння добру і милосердю в цей складний кризовий час ми зможемо виявити справжній патріотизм, жертовну християнську любов до нашої Батьківщині та ближнім”, - резюмував він.

Нагадаємо, Одеська область не залишиться без кисню, який необхідний для заправки апаратів ШВЛ, при лікуванні важких форм COVID-19, а також інших захворювань. Вже є договір на доставку балонів з Дніпра. 

Вийти в ефір