Останні новини

Пожежа у коледжі на Троїцькій: суд відхилив заяву про відвід судді

В Одесі Приморський районний суд відхилив заяву про відвід судді Віктора Попревича у справі щодо пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Заяви про його відвід написали усі представники сторони захисту.

Про таке повідомили в Суспільному.

За словами адвокатки Вікторії Беліменко, суддя Попревич упереджений, адже жодна особа в провадженні не отримує повісток про судові засідання. 

"Жодна особа в цьому провадженні, як і наші підзахисні, як і потерпілі, не мали жодного належного повідомлення. Їм не надсилають ані судові повістки, ані здійснюють у належний спосіб виклик по телефону. Це порушення кримінально-процесуального закону", – повідомила Вікторія Беліменко.

Прокурора Євгена Антощука та потерпілих на засіданні не було. За словами речниці Прокуратури Одеської області Ірини Коваленко, у цьому немає жодних порушень.

"Прокурора до засідання не запрошували. Про дату та місце не повідомляли. Розгляд відбувся без прокурора, це передбачено законодавством і не є порушенням. Суд не питав про нашу позицію, тому ми не висловлювались", – додала Ірина  Коваленко.

коледж.jpgфото: 

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року в будівлі на розі вулиць Пушкінська та Троїцька, де розташований коледж економіки, спалахнула пожежа. Загоряння почалося на третьому поверсі в кабінеті завідувачки учбового закладу. Загалом вигоріло 4 тисячі квадратних метрів. Тоді загинули 16 людей. За попередніми висновками правоохоронців, причина пожежі – несправність електропроводки.

Вийти в ефір
01.12