Останні новини

Поєднання живопису, поезії та музики: в Одесі відкрилася виставка "Дистанційні пісні"

Випробувати мистецтво на дистанції в Одеському музеї західного і східного мистецтва можна до кінця березня.

В Одеському музеї західного і східного мистецтва відкрилася виставка Ігоря Гусєва "Дистанційні пісні". На цей раз знаменитий експериментами художник зробив крок далеко за рамки одного виду мистецтва. Він майстерно об'єднав відразу три: живопис, поезію та музику. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на WEartMuseum.

Читайте також: Фахівці виявили небезпечний для здоров'я тренд у TikTok

Гусев.jpg

Фото: Ігор Гусєв

З минулого року у світі з'явилося нове правило - дистанція від 1,5 метрів. Ігор Гусєв застосував це правило до відомих картинам імпресіоністів, і навіть текстів.

Персонажі Ван Гога, Дега та інших художників раптово опинилися на відстані понад два метрів - на акварельних алюзіях на шедеври у виконанні Ігоря Гусєва.

Гусев 3.jpg

Фото: Ігор Гусєв

Більш того, до кожного твору Ігор підібрав поетичні рядки того часу і слова теж розділив. Вони знайшли зовсім інше звучання і новий сенс.

А в одному із залів музею - змінена ще й музика. У темному приміщенні на стіну транслюють картини, слова на дистанції та грає музика. Текст звучить відчужено і навіть кілька потойбічно.

Гусев 2.jpg

Фото: Ігор Гусєв

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok