Останні новини

Повільний інтернет у минулому: школи Одещини обладнають більш якісним зв’язком

У розпорядженні шкіл регіону залишилося близько 450 мільйонів гривень.

Школи Одещини забезпечать більш швидкісним інтернетом, для того щоб при організації дистанційного навчання не виникало проблем. Заклади задля цього мають витратити кошти, які залишилися від освітньої субвенції. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “УСИ”. 

Читайте також: МОН подасть апеляцію щодо заборони підручників з історії України, у яких висвітили події Революції Гідності

За словами голови обласного департаменту освіти і науки Олександра Лончака, таку рекомендацію школам дали через те, що під час карантину виникали певні проблеми з інтернет-зв’язком і якість уроків була не найкращою. Також однією з проблем є застаріла техніка. 

Интернет.jpg

Фото: "Трибуна Бровари"

Зазначається, що з минулого року від державної освітньої субвенції залишилося 450 мільйонів гривень. Їх також планують витрати на покращення ситуації з пожежною безпекою. Це питання стало актуальним після жахливих пожеж в освітніх закладах Одеси, серед яких трагедії в дитячому лагері “Вікторія” та коледжі економіки і права на Троїцькій, 25. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!