Останні новини

Повідомлення про замінування у школі на Рішельєвській: журналістка Odesa Live на місці події

У п’ятницю, 6 листопада, надійшла інформація, що у спеціалізованій школі №117 є вибухівка. Оскільки це сталося під час навчального процесу, то дітей на деякий час вивели з будівлі. На місце події вирушила журналістка Odesa Live.

Про це повідомляє кореспондентка достославного телеканалу Анастасія Пивоварчук. 

Як розповідає журналістка, ситуація вже швидко змінилась. На території школи вже прибрали обмежувальну стрічку, а поліція вже поїхала

“Ще дві хвилини тому тут поліція складала протоколи. Насправді ми вже поспілкувалися батьками, які вже пішли, котрим повідомили зі школи, що сталася така ситуація. Батьки говорять, шо було незрозуміло чи потрібно забирати дітей”, - каже Анастасія Пивоварчук. 

Наразі ще невідомо чи замінували школу, оскільки офіційної інформації не надходило. 

Оновлено 12:45

Приміщення та прилеглу територію навчального закладу перевірили, жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. В ході перевірки евакуювали 150 осіб. 

Нагадаємо:

  • 6 листопада на вулиці Академіка Філатова, 86 за ніч “виріс” МАФ. Місцеві жителі протягом тривала часу боролися з установкою вищезазначеного нахаббуду. Ще навесні його планували встановити на території палісадника, тоді одесити змогли відстояти свої права. Однак наразі МАФ з'явився біля саду.
  • 5 листопада, Верховна Рада України ухвалила проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства". У розробці проєкту брали участь і співробітники кіберполіції.

Вийти в ефір
25.11