Останні новини

Повернення "Тома і Джеррі", банани з кокаїном та ціни на ліки від COVID-19 : найважливіші події в Україні і світі 19 листопада

Станом на четвер,19 листопада, в Україні та світі відбулося безліч важливих подій. Так, з’явився перший трейлер повнометражного фільму “Том і Джеррі” від компанії Warner Bros, на Одещині знову затримали партію південноамериканського кокаїну, у МОЗ оголосили ціну вакцини від коронавірусу, а в Німеччині поліція застосувала водомети під час акції коронаскептиків.

Про це повідомляє Odesa Live.

Повернення героїв дитинства

Кінострічка поєднує в собі гру живих акторів і елементи мультиплікації. За сюжетом, співробітниці готелю “Кайлі”, у виконанні Хлої Морец, доведеться позбутися мишеня Джеррі. Оскільки воно може зіпсувати майбутню церемонію одруження. Для цього вона вирішує вдатися до допомоги вуличного кота Тома.

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/atjzAl6BXI8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Банани з кокаїном

Наркотичні брикети, загальною вагою 22,6 кг виявили у контейнері з Еквадору. Спецоперацію з викриття та документування протиправної діяльності проводила СБУ спільно з Державною прикордонною та митною службами під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDPSUkraine%2Fvideos%2F1133847747013588%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Скільки коштуватиме вакцина від COVID-19

У Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що для повноцінного захисту від коронавірусу потрібно буде отримати дві дози вакцини, ціна однієї складе 7 доларів.

За словами Ляшка, COVAX - глобальний механізм щодо забезпечення доступності вакцин проти COVID-19 - виділить Україні приблизно 8 млн доз вакцини, ще частину вакцин МОЗ зможе купити за спеціальною ціною.

Протести в Німеччині

На протест супротивників обмежень, наведених для боротьби з пандемією коронавіруса, в центр Берліна вийшли близько 7 тисяч осіб. Акцію приурочили до обговорення в бундестазі поправок в закон про захист від інфекційних хвороб.

У зв'язку з відсутністю захисних масок і недотриманням соціальної дистанції працівники поліції закликали протестувальників розійтися, після чого оголосили захід завершеним. Однак учасники не пішли за вказівками. Поліція застосувала п'ять водометів і сльозогінний газ.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="de" dir="ltr">Berlin, Berlin, das wird Folgen haben... <a href="https://t.co/SbDca1k5FA">pic.twitter.com/SbDca1k5FA</a></p>&mdash; Bajazz3.0 (@BatschkappMZ) <a href="https://twitter.com/BatschkappMZ/status/1329036769636003841?ref_src=twsrc%5Etfw">November 18, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12