Останні новини

Потерпілі не з'явилися в суд: слухання справи про пожежу в Одеському коледжу відкладено

Слухання стосовно справи про пожежу в коледжі на Троїцькій вчетверте перенесли. Суд прийняв рішення підготовче засідання відкласти на 21 жовтня. Це зв'язано з неявкою потерпілих на засідання.

Про це повідомляє Odessa.online.

Секретар суду заявила, що всім потерпілим відправили СМС-повідомлення про дату засідання. Однак учасники судового процесу заявляють, що в повідомленнях зазначено, що приходити не обов'язково.

"Нам всім приходять повідомлення, в яких йдеться про те, що в разі неявки засідання буде проводитися без нас. Може, тому люди та не приходять - не знають, що явка обов'язкова і без неї суд буде перенесений", - заявила суду мати загиблого при пожежі 16-річного Кирила Трофимчука Олена. 

Адвокат завгоспа коледжу Вікторія Беліменко також поскаржилася на проблеми з повідомленням.

"Моїй підзахисний повідомлення взагалі не приходять. Їй про дату засідання повідомляю я, а не суд. А мені один раз прийшло повідомлення з невірною датою", - заявила Беліменко. 

На питання судді Віктора Попревич про можливість проведення засідання за такої явки прокурор Євген Антощук заявив, що мають бути присутні всі потерпілі, або вони повинні надати заяви про проведення засідання без них. Сторона звинувачення також підтримала неможливість проведення засідання. Потерпілі ж, які прийшли в суд, просили провести засідання і були обурені поганим оповіщенням. 

Зазначимо, пожежа в будівлі коледжу на Троїцькій, 25 сталася в грудні минулого року і забрала життя 16 людей. Крім того, постраждала 31 людина. Директор економічного коледжу, завгосп, завідувачка денного відділення і колишній заступник директора з адміністративно-господарської роботи підозрюються в порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 КК України).

Нагадаємо, у лікарнях одеського регіону завдяки активістам і волонтерам з'являються японські інвалідні коляски. Минулого року більшу частину отримали спеціалізовані інтернати, а також окремо діти та підлітки, які їх потребують.

Вийти в ефір