Останні новини

Постійно немає світла: на Одещині мешканці сіл Фонтанка та Крижанівка вийшли на акцію протесту

Вирішення проблеми займе більше року.

У понеділок, 15 лютого, у Лісках біля будівлі Лиманського РЕМу відбулась акція протесту. Мешканці сіл Фонтанка та Крижанівка вимагають міську владу повернути їм електроенергію. 

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: На мітинг моряків під Одесою приїхав Міхеіл Саакашвілі.

За словами ведучої Оперштабу Катерини Волянської, вже декілька років у мешканців сіл Фонтанка та Крижанівка постійно вимикають світло на декілька годин. Це пов'язано із недостатньою потужністю електростанції, до якої підключено всі населені пункти. Мережа не витримує такого навантаження, що спричиняє постійні аварії. 

У понеділок люди вийшли на мітинг до Лиманського РЕМу, щоб їм налагодили енергопостачання. Декілька місцевих пустили на зустріч з депутатами, на якій вони обговорили всі проблеми. Так, місцева влада пообіцяла вирішити це питання, але не миттєво. Вони розповіли, що у 2021 у планах розробити спочатку проєкт, а потом його реалізувати.

"Хотілось би бачити покращення, але нам пояснили, що цей процес триватиме більше року. Спочатку буде розроблятись проєкт, а потім реалізовуватись. Але вони пообіцяли попереджати про вимкнення світла заздалегідь", - розповідає місцевий мешканець й учасник акції.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!