Останні новини

Поспішили - дієту насмішили: як швидкість споживання їжі впливає на схуднення

Помірний темп харчування дозволить зберегти фігуру.

Люди часто несхвально ставляться до повільного вживання їжі. Дехто вважає, що ті з нас, які повільно їдять, занадто ліниві чи просто погано виховані. Однак, всупереч поширеній думці, такий спосіб харчування корисний для людей, які прагнуть схуднути. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Times Now.

Читайте також: Головний лікар Ляшко заявив, що в Україні запускають дослідження рівня колективного імунітету від COVID-19

Часто ті, хто дотримується дієт для схуднення, переймаються через споживання продуктів з великою енергетичною цінністю. Харчуючись повільно, ви встигаєте насититись меншою кількістю їжі, що безпосередньо впливає на число отриманих калорій.

Окрім того, помірний темп прийому їжі має низку переваг:

  • Краще засвоєння поживних речовин: Повільний прийом їжі може допомогти поліпшити травлення. Це означає, що засвоєння поживних речовин організмом також буде більш ефективним.
  • Зниження рівня стресу: Ретельніше пережовування та отримання задоволення від їжі допомагає заспокоїтись та підняти настрій. Це може безпосередньо сприяти зниженню рівня стресу.
  • Поліпшення травлення: Повільний прийом їжі вимагатиме довшого пережовування їжі. Це може допомогти покращити процес травлення та стимулювати втрату ваги.
  • Відчуття задоволення: Повільне харчуючись, ви здатні насолодитися їжею в повній мірі. Їжі може бути не небагато, однак оцінивши її смак, аромат, запах і консистенцію, ви одержите більше задоволення від своєї страви.
  • Краще пережовування: Коли ви їсте повільно, їжу доводиться жувати ретельніше. Це може допомогти регулювати та зменшити споживання калорій, що сприяє втраті ваги.

Фото: Pexels

Фото: Pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
20.04