Останні новини

Пошкодили авто: МЗС заявила про провокації проти співробітників посольства України в Москві

Україна направила до МЗС РФ ноту протесту у зв'язку з зазначеною антиукраїнською акцією.

У Москві 30 та 31 березня невідомі особи розклеїли на парканах навпроти будівлі посольства України плакати зі світлинами дипломатів установи і коментарями образливого характеру. Також невідомі пошкодили службове авто української дипмісії, яке перебувало на стоянці у місті.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу МЗС.

Читайте також: Годі вбивати - Верховна рада вимагає від Російської Федерації негайно припинити бойові дії

У МЗС повідомили, що розглядають цю провокацію як порушення Росією положень Віденської конвенції про дипломатичні зносини. За якою  сторона приймач має запобігати будь-якому порушенню спокою дипломатичних представництв.

"Вимагаємо від російської сторони вжити невідкладних заходів для проведення ретельного розслідування того, що сталося, притягнення винних до відповідальності, недопущення надалі подібних акцій і забезпечення умов для особистої безпеки та недоторканності українських дипломатів в РФ", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
22.04