ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Порятунок єдиного в Україні вітрильника "Дружба": в Одесі організують “Яхтфест 2021"

Єдиний вітрильник України та один з п'яти такого зразку у світі “Дружба” розташований в Одесі та потребує термінової реставрації. Через відсутність потрібного фінансування страждає, як машинне відділення, так і зовнішній вигляд. Саме тому команда небайдужих одеситів організовує “Яхтфест 2021”, метою якого буде збір коштів на ремонт вітрильника.

Про це повідомляє Odesa Live.

Кожного року понад 500 курсантів Одеської морської академії проходять практику на цьому фрегаті, але відправитися у відкрите море можливості, через його стан, немає. До чого ж така практика ?!

Журналістка Odesa Live Олена Денисюк відправилась на екскурсію фрегатом та поспілкувалась зі співорганізаторами “Яхтфест 2021”, які планують долучити громадськість до реставрації вітрильника.

"Вітрильник "Дружба" потребує фінансування для його реставрації. Наша команда придумала проєкт "Яхтфест 2021" для того, щоб зібрати кошти на його ремонт. Я зазначу, що це один з п'яти найбільших вітрильників у світі та він знаходиться саме у нас, в Одесі", - сказав співорганізатор “Яхтфеста 2021” Олексій Шкурат.

Зазначимо, що навчальний вітрильник “Дружба” з'явився на чолі строю у серії з п'яти однотипних вітрильників замовлених в Польській Народній Республіці для СРСР в 1987 році.

"Вітрильник буде прикрашати грандіозну подію для всієї України, яка пройде в перші вихідні літа майбутнього року. На "Яхтфесті 2021" зберуться всі кращі яхти України та ближнього закордону, а легендарна "Дружба" буде його родзинкою. Також цей вітрильник двічі перетинав Атлантичний океан", - зазначила співорганізаторка “Яхтфеста 2021” Ірина Швець.

"Яхтфест 2021" не тільки про шик і блиск, але і про відродження морських традицій в Одесі! Фестиваль планують проводити кожен рік, щоб зробити морфлот краще.

“Підготовка вже почалась дуже активно. Є великий інтерес як у яхтсменів, так і у представників Одеської морської академії, тому ми чекаємо на цей захід та обіцяємо, що літо ви зустрінете з гарним настроєм”, - сказала співорганізаторка “Яхтфеста 2021” Оксана Марашкіна.

Найближчим часом також почне функціонувати Благодійний фонд для збору коштів на відновлення вітрильника "Дружба". Початкова вартість робіт з ремонту фрегата - 5 мільйонів доларів.

"Так, бюджет великий, але, якщо крок за кроком об'єднатися великим компаніям, то можна буде потихеньку його привести в належний стан. Все ж таки Одеса - морська столиця України, тому морські компанії в змозі допомогти зібрати кошти для того, щоб основні вузли привезти в порядок і відправити його у відкрите море", - додав Олексій.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/mCWuVvQHAbs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, одесит Степан Рябченко став першим українським художником, якого запросили взяти участь у міжнародній бієнале. Її влаштували в південнокорейському місті Чханвон. Саме там митець презентував свою нову роботу "Фиолент - Хрустальная Кроха" із серії "Виртуальный сад", яку Степан Рябченко виконав у жанрі комп'ютерної анімації та для якої сам розробив музичний супровід.
Вийти в ефір