Останні новини

Поряд з Україною виявили два осередки "індійського" штаму коронавірусу

Уряд країни, де його зафіксували, вводить карантин.

У Польщі підтвердили 16 випадків інфікування індійським штамом коронавірусу поблизу міст Варшава і Катовіце. Уряд Польщі вводить безумовний карантин для мандрівників з Індії, Бразилії та ПАР.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Укрінформ.

Читайте також: На Одещині немає “індійського” штаму COVID-19 - головний санітарний лікар області

Як зауважив міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельський, нові мутації коронавірусу можуть призвести до чергової хвилі пандемії COVID-19. Відтак головним завданням в МОЗ на сьогодні визначено “формування ефективного механізму контролю за мутацією COVID-19”. З цією метою у Польщі було створено групу, яка діятиме при МОЗ країни.

Як зазначив Недзельський, у зв’язку з появою нових мутацій коронавірусу в Польщі, уряд країни вирішив змінити правила в'їзду до Польщі з Індії, Бразилії та Південно-Африканської республіки, де виявлено нові штами коронавірусу.

У випадку Бразилії, Індії та Південної Африки, усі особи, які приїжджатимуть з цих трьох напрямків, будуть автоматично відправлятися на карантин без права звільнення з нього тестом, зробленим упродовж 48-ми годин після приїзду”,- зазначив Недзельський.

Він додав, що тільки через 7 днів автоматичного карантину, особи, які приїхали з цих трьох країн, матимуть змогу здати тест на коронавірус і бути звільненими з карантину у випадку негативного результату.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa LiveБекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05