Останні новини

Порушують не тільки в Одесі: за три дні в Україні понад 1,6 тисячі закладів проігнорували карантинні обмеження

Підприємці неохоче виконують вимоги МОЗ та Кабміну.

В Україні протягом трьох днів, з часу введення посиленого карантину, понад 1,6 тисячі закладів проігнорували обмеження. Головні порушники - в сфері торгівлі та послуг. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Нацполіції України. 

1314 порушень поліцейські зафіксували у суб'єктів торгівлі та побутового обслуговування, 264 - розважальних закладів та закладів харчування, 40 - ТРЦ, 22 - спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів та 18 - непродовольчих ринків. 

На порушників склали 848 адмінпротоколів та винесли 3 658 постанов за недотримання маскового режиму. Крім того, відкрили одне кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь.

Порушення.jpg

Фото: Нацполіція України

Загалом до поліції надійшло 154 200 повідомлень, пов'язаних з порушенням карантину. Правоохоронці склали 68 035 адміністративних протоколів. З них 16 105 - на працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 8 531 - водія транспортного засобу, 7 023 - керівників торгових закладів харчування, 2 015 - керівників підприємств, установ і організацій. До суду направили 66 642 адміністративних протоколи. Також поліцейські винесли 69 696 постанов за недотримання маскового режиму.

Нагадаємо, в Одесі також зафіксовано безліч порушень. Місцеві стали свідками роботи не тільки кафе та ресторанів, а й парків розваг.