Останні новини

Порт від Зеленського, вакцини від Степанова: головні події України та світу 22 лютого

Також Анатолій Шарій не з'явився на допит, а Укравтодор реконструює трасу Одеса-Київ.

22 лютого було цікавим і багатим на різноманітні події. Так в цей день президент Зеленський пообіцяв побудувати в Одесі новий порт, а міністр Степанов летить в Україну з довгоочікуваними вакцинами.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: Більшість українців вважають інтернет кращим джерелом інформації - опитування

Шарій не з’явився допит

22 лютого скандальновідомого проросійського блогера Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, однак він не з‘явився. Неявку на допит у СБУ можна трактувати, як переховування від слідства.

Толик.jpg

Фото: СБУ

Зеленський пообіцяв стоянку для яхт в Одесі

Президент Зеленський має намір побудувати окремий новий порт, а також стоянку для яхт в Одесі. Це питання він обговорював під час візиту до ОАЕ. 

“Питання портів - ми говоримо про проєкт будівництва великої Mariny (стоянки для яхт - ред) в Одесі і великого порту окремо”, - сказав Зеленський.

Обирайте самі

В Україні з середи, 24 лютого, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам вищої та передвищої освіти самим обирати форму навчання. Так, очна форма дозволяється за умови заповнення аудиторій на 50%.

МОН.png

Фото: vezha.ua

Вакцини від Степанова

Невдовзі в Україну привезуть першу партію вакцин від коронавірусу. В Індію відправився міністр охорони здоров'я Максим Степанов, який везе з собою 500 000 доз CoviShield.

Читайте також: Попри санкції магазини компанії Sportmaster продовжують працювати в Україні

Реконструкція десятиліття

У 2020 році Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Кабінетом Міністрів України уклали кредитну угоду на 450 мільйонів євро за проєктом “Розвиток транс’європейської транспортної мережі”. Згідно з цим рішенням до 2030 року трасу Київ-Одеса оновлять. Зокрема, задля безпеки руху замінять наземні пішохідні переходи на підземні або надземні.

Траса Киев -Одеса.png

Фото: Укравтодор

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!