Останні новини

Поразка у Новій Каховці :Одеський футбольний клуб “Реал Фарма”зустрічався з ФК “Енергія”

Одеський футбольний клуб “Реал Фарма” напередодні гостював у Новій Каховці, де зустрічався з ФК “Енергією”. Там наші земляки програли, з рахунком 0:3 у другому таймі.

Про це повідомляє Odessa Online.

У першому таймі команди не порадували забитими м'ячами, проте в другому відзначилися тричі. Всі три голи вийшли абсолютно різними: на 61 хвилині одесити пропустили з гри, на 65-й - з одинадцятиметрової позначки, а на 73-й зрізали м'яч у власні ворота.

У підсумку - поразка 0: 3, яке залишає одеситів на 10-му місці турнірної таблиці групи “Б” другої ліги. На цю мить, на рахунку “Реала Фарм” дві перемоги та вісім поразок в десяти іграх. В останньому офіційному матчі року одесити в четвер, 19 листопада, візьмуть на своєму полі іншого представника Одеської області в другій лізі - Зорянської “Балкани”.