ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Поради лікарів: що робити, якщо з'явилася підозра на COVID-19

Якщо особа контактувала з хворим на коронавірус, лікарі радять піти на самоізоляцію протягом 14 днів та утриматися від контакту з близькими. Однак, якщо симптоми відсутні - шукати можливість для проведення тестування не радять.

Про таке в ефірі Odesa Live розповіла одеська лікарка-терапевтка Діана Клименко.

За словами лікарки - у разі, якщо з'являються симптоми респіраторного захворювання, серед яких температура, нежить та біль у горлі - варто повідомити сімейного лікаря чи терапевта. Адже саме він надасть направлення для проведення експрес-тесту. 

Окрім того, експрес-тест роблять лише для перевірки імуноглобуліну. Навіть при реальному захворюванні на коронавірус, але недостатньому рівню антитіл - експрес-тест може показати недостовірно-негативний результат. Як наслідок, особа вважатиме, що хвороби у неї невиявлено.

Також, якщо існує підозра, що в організм потрапила коронавірусна інфекція - радять робити ПЦР-тест.

Комп'ютерна томографія показана лише тим людям, які не раніше 5-го дня з моменту захворювання відчувають біль у грудях, ускладнене дихання та знижений пульс. 

Орієнтуватися на стандартні симптоми, зазначила лікарка-терапевтка Діана Клименко не варто, адже кожен організм має індивідуальний імунітет. А це означає, що якщо у когось може бути висока температура, яка супроводжується головним болем, то у іншого - може закласти ніс й зникнути здатність відчувати запахи.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/zC62PDPnmm0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, лише за останню добу в Одесі зареєстрували 288 нових випадків захворювання на коронавірус, з них 107 - одесити. В міській клінічній інфекційній лікарні наразі перебувають 209 пацієнтів, у важкому стані - 48 пацієнтів.

Вийти в ефір