Останні новини

Попити з ризиком для здоров’я: в шістьох населених пунктах Одещини вода не відповідає санітарним нормам

На відповідність санітарним вимогам перевірили 182 проби.

Питна вода у містах Кілія, Вилкове, Арциз, селищі Сарата та селах Подільського та Білгород-Дністровського районів не відповідає санітарним нормам. Результати дослідження лабораторного центру МОЗ в Одеській області були спрямовані до органів місцевого самоврядування та управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Лабораторного центру МОЗ в Одеській області

Читайте також: На Одещині у 10 населених пунктах питна вода не відповідає санітарним нормам

У відомстві зазначили, що всього на Одещині з 12 до 18 квітня відібрали 102 проби питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 80 проб – на санітарно-хімічні. Із них 16 проб не відповідають санітарно-хімічним нормам, а саме у місті Арциз, селищі Сарата, та селах Гандрабури й Новоселівка.

Санітарно-мікробіологічним нормам не відповідають шість проб питної води: у містах Кілія, Вилкове та селі Гандрабури.

Маємо зауважити, що поверхневі води річок Дністер, Дунай та озера Ялпуг, які використовуються як джерела питної води в Болградському, Одеському та Ізмаїльському районах, відповідають санітарним нормам.

Нагадаємо: 

  • Одеська обласна рада схвалила програму “Питна вода Одещини”, яку керівництво регіону має виконати до 2024 року. Зокрема, в рамках ініціативи планується реконструкція старих і будівництво нових водопровідних та каналізаційних очисних споруд.
  • В кількох населених пунктах півдня Одеської області питна вода не відповідає встановленим нормам. Всього дослідили 102 проби на санітарно-мікробіологічні показники та 80 проб на санітарно-хімічні. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05