Останні новини

Попри санкції магазини компанії Sportmaster продовжують працювати в Україні

20 лютого почали з’являтися матеріали про обговорення включення материнської компанії Sportmaster Operation Pte

Магазини російської мережі "Спортмастер" продовжують роботу в Україні, а включення до списку санкцій називають неаргументованим і безпідставним. У компанії наголошують, що на сьогодні немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на генеральну директорку Sportmaster в Україні Людмилу Книш.

Читайте також: Уряд спростив умови надання іпотеки під 7%

Спортмастер.png

Фото: Суспільне

"Сьогодні магазини "Спортмастер Україна" продовжують свою роботу, дотримуючись усіх норм міжнародного та національного законодавства. Зобов’язання перед клієнтами та партнерами виконуються в повному обсязі згідно з досягнутими угодами", - написала Людмила Книш.

Вона заявила, що компанія "веде самостійний бізнес" і "залишається поза політикою". За її словами, бізнес є відритим і заснованим на законах в Україні. Гендиректорка підкреслила, що одним з основних пріоритетів компанії є збереження робочих місць для співробітників, забезпечення своєчасних виплат заробітних плат, компенсаційних і пільгових виплат. У заяві йдеться, що компанія виступає "за чесний бізнес і розвиток ринку".

Вона нагадала, що 20 лютого почали з’являтися матеріали про обговорення включення материнської компанії Sportmaster Operation Pte.Ltd Singapore в санкційний список РНБО від 19.02.21 року з оцінками юристів, політиків і представників бізнесу.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!