Останні новини

Попередження ВІЛ-інфекції та насильства в сім'ї: в Одесі пройшов семінар-тренінг для студентів

В Одесі пройшов семінар-тренінг для молоді з питань профілактики та протидії домашньому насильству та попередження ВІЛ-інфекції. Його провели за підтримкою Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Семінар організували Центр соціальних служб Одеської міської ради cпільно з громадською організацією "10 квітня".

У тренінгу брали участь управлінці, психологи та фахівці із соціальної роботи структурних підрозділів Одеської міської ради, Красносільської ОТГ Лиманського району Одеської області, представники Національної асоціації адвокатів України, громадських об’єднань та організацій.

Крім того, на семінарі були студенти, аспіранти та викладачі кількох одеських вищих навчальних закладів.

Особливу увагу під час тренінгу звернули на проблему насильства - його причинам та різновидам. Учасники тренінгу За допомогою рольових ігор і моделювання ситуативних моментів молодь відпрацьовувала навички протидії домашньому насильству.

Також, вони розглянули наступні питання: інфікування ВІЛ, різниця між ВІЛ-інфекцією та СНІДом, найдоступніші види тестування на ВІЛ, проведення антиретровірусної терапії хворих та інші.

42023.jpg

Фото: Одеська мерія

42023.jpg

Фото: Одеська мерія

42017.jpg

Фото: Одеська мерія

42019.jpg

Фото: Одеська мерія

42020.jpg

Фото: Одеська мерія

Нагадаємо, в Одесі встановлять пам'ятник легендарному письменнику і сатирику Михайлу Жванецькому на бульварі, названому в його честь. Ідею встановити постамент запропонували після звістки про смерть артиста. 

Теги:
Вийти в ефір
05.12