Останні новини

Понад 200 очок на двох: “Одеса” вдома програла “Харківським соколам”

Серія невдач одеситів продовжилась і у новому році.

Баскетбольний клуб “Одеса” у дуже важкому поєдинку Суперліги поступився “Харківським соколам” з рахунком 102:100. Господарі майданчика не змогли вистояти у самій кінцівці матчу і зазнали необов’язкової поразки.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ФБУ.

Стартовий відрізок матчу виграли “соколи”, які продемонстрували високий відсоток реалізації дальніх кидків. Одесити відповіли лише 9 двоочковими та 2 триочковими. У другій 10-хвилинці підопічні Олега Юшкіна налагодили гру і відновили рівновагу - 49:49.

Після перерви харків’яни знову повернули собі лідерство, перегравши господарів в ключових аспектах гри. На той момент Місяць, Боггс, Чумаков, Граф та Шевченко набрали 13, 16, 15, 15 та 17 очок відповідно. Але “Одеса” не здавалася, та завдяки діям Блейлока зуміла вийти вперед на 2 бали перед самою кінцівкою. Тим не менш сил на неї не залишилося. “Харківські соколи” з боями вирвали перемогу з різницею у два очки. Наступний поєдинок одесити зіграють проти “Дніпра” 12 січня.

Нагадаємо, южненський “Хімік” цього ж дня переміг команду Дениса Журавльова з рахунком 75:71. Вдалий матч видали американські легіонери команди, які на двох набрали 45 очок і 24 підбирання.