Останні новини

Помер у реанімації: у відомого українського співака Філіпа Левшина зупинилося серце

У четвер, 12 листопада, стало відомо про смерть українського співака і зірки талант-шоу Філіпа Левшина, йому було 28 років. Серце артиста не витримало серію складних операцій, які йому проводили протягом останніх двох тижнів.

Про це на сторінці в Facebook повідомив піар-фахівець Андрій Царенок.

1605255555-7561.jpg

Фото: з Instagram Філіпа Левшина

"Він був талановитим автором, співаком, шоуменом, багато хто його знав за телевізійними проєктами. Думаю у багатьох з ним тільки хороші асоціації. Кілька років тому ми йому вже допомогли, витягли його з того світу, але цього разу підступний панкреатит все ж переміг", - написав Андрій Царенок. 

1605255718-6539.jpg

Фото: з Instagram Філіпа Левшина

Філіп народився 8 жовтня 1992 року в Києві. З 2010 по 2015 навчався в Київському національному університеті культури й мистецтв. Він брав участь у кастингу пісенного талант-шоу "Х-фактор" у 2011 році. Музикант відзначився тим, що після відмови послав суддів і звукорежисера. Філіп Левшин є автором пісень російських виконавців, як Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, МакЅим, Мітя Фомін та інші.

Нагадаємо, у четвер, 12 листопада, відомий український комік Сергій Притула потрапив у скандал. В ефірі його програми на радіо "НВ" прозвучали антисемітські образи, що не були прокоментовані ведучим як неприпустимі.

Вийти в ефір
03.12