Останні новини

Поки хворі сплять на лавочках, в Єврейській лікарні проведуть реставрацію скульптури більш ніж за 1 мільйон гривень

Управління капітального будівництва Одеської міськради виступило замовником робіт з реставрації столітнього фонтану “Хлопчик на черепашці” на території Єврейської лікарні. На зазначені цілі виділяються бюджетні кошти в розмірі 1,1 мільйона гривень.

Про це повідомляє Prozorro.

Компанія-переможець відповідного тендеру повинна буде очистити чашу басейну, відремонтувати постамент і саму скульптуру, оновити водопровід та каналізацію, а також встановити нову огорожу і озеленити прилеглу територію.

Почнуться роботи в жовтні і триватимуть до кінця наступного року.

Зазначимо, що фонтан "Хлопчик на черепашці" є частиною всього комплексу міської клінічної лікарні №1 - пам'ятника архітектури і містобудування місцевого значення. Лікарня заснована в 1800 році на гроші єврейської громади. Фонтан був побудований в кінці ХІХ століття, але точна дата і скульптор невідомі. Під охорону держави весь комплекс будівель узятий обласним виконавчим комітетом в 1991 році.

Фото: УСІ

Нагадаємо, вже другу ніч на території Єврейської лікарні на лавці спить бездомний чоловік Анатолій. Його ще в п'ятницю вранці до лікарні привезла "швидка допомога", але госпіталізувати хворого з незрозумілих причин не збираються.

Вийти в ефір