Останні новини

Поганий настрій, головні болі та ломота: чого ще очікувати людям в Одесі під час снігу

Як погане самопочуття пов'язане із зміною погодних умов

В Одесі 13 січня з опадами прийшли не тільки затори, а й погіршення самопочуття людей. Зазвичай будь-які зміни погоди несуть із собою погіршення здоров’я у вигляді поганого настрою, тиску, головної болі та ломоти кісток.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-видання “Ukrhealth”.

самопочуття.jpgВідомо, що зазвичай у медицині самопочуття людей не пов’язують із зміною погоди. Але не скасовують, що зв’язок, може ледь помітний, існує. Особливо метеозалежність впливає на людей вже з наявними захворюваннями, наприклад, з артритом або артрозом. Вчені пояснили, що через зниження атмосферного тиску внутрішньоскладова рідина починає тиснути на суглоб. Він розтягується та виникає біль. 

Якщо такий випадок не може закінчитись погано, то для людей з порушенням роботи серця погані опади можуть стати останніми у житті. Саме через холоди збільшується ризик інфарктів: знижена температура впливає на звуження судин, виникає спазмування. Також не варто втрачати пильність хворим на бронхіальну астму. Холод здатний викликати набряк слизової оболонки бронхів. Звідси виникає задуха.

На самопочуття впливає й спекотна погода: небезпека виникає для людей з атеросклерозом головного мозку й з ожирінням. Зазвичай симптомами є млявість, втома, запаморочення голови й підвищення температури. 

Запобігти погіршення самопочуття через погану погоду неможливо, але лікарі радять дотримуватись медичних рекомендацій й здорового способу життя.

погода.jpgНагадуємо: