Останні новини

Подвійне вбивство на Таїрова: суд почав розгляд справи - подробиці

Свою провину підозрюваний визнав.

У Київському районному суді Одеси відбулось слухання по справі подвійного вбивства на вулиці Небесної сотні, 41. 20 січня, чоловіка помітили з відрізаною головою у руках, після чого його затримали правоохоронці та повідомили про підозру. 

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: підозрюваний у подвійному вбивстві на Таїрова пояснив мотив злочину

Станом на 17:35

Суддя задовольнила клопотання прокурорів, тому підозрюваного залишать на 60 діб під вартою. Сам обвинувачуваний ігнорував прохання та питання судді, проте зізнався, що свою провину визнає та "кається у скоєному". 

Окрім того чоловік розповів, що "за ним все життя спостерігають, як це зараз роблять журналісти".


Станом на 17:31 

Мешканці будинку на вулиці Небесної сотні, 41, які були сусідами підозрюваного розповіли, що подібний випадок став для них першим. 

"До цього було все спокійно. Живемо вже п'ять років, нічого подібного не було. Ніяких наркоманів чи шприців навколо", - заявила місцева мешканка у прямому ефірі.


Станом на 17:19

Підозрюваний у прямому ефірі підтвердив, що вбивство було ритуальним і що "він переконував себе, що він є все у всьому навколо".

"Це була самонакрутка, я був впевнений, щоза мною спостерігають, і що я буду спостерігати за всіма", - заявив обвинувачуваний.

Станом на 16:47

Обвинувачуваний заявив у коментарі кореспонденту Odesa Live Дмитру Тельпісу, що він вважав себе недостойним свого батька і саме вбивство стало частиною ритуалу. Також зазначається, що під час обшуків місця події, поліція виявила пакетик з кристалами, ймовірно, наркотичною речовиною.


Станом на 16:37 

Прокурори розпочали клопотання стосовно тримання підозрюваного під вартою без права внесення застави. Сторона захисту заперечила та попросила видати домашній арешт, втім сам звинувачуваний наполягає взяти його під варту, оскільки "вдома за ним нікому дивитись". Свою провину він визнав.

Подвійне вбивство.jpg

Фото: Odesa Live

Подвійне вбивство.jpg

Фото: Odesa Live

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok