Останні новини

Подорожчає на 18%: як одеситам заощадити кошти на придбанні квитків на поїзд

Дізнайтеся, коли саме стартує подорожчання.

В Україні незабаром стартує поетапне підвищення цін на квитки на поїзди. З першого дня весни вони дорожчатимуть на 2% щомісяця, поки не сягнуть 18%. Втім, платити за проїзд можна й зі знижкою до 40%.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на всеукраїнський форум "Україна 30. Інфраструктура".

Читайте також: В Україні прийняли закон про держслужбу з пропозиціями Зеленського 

Зокрема, міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що ціноутворення квитків на поїзд працюють за принципом авіаційного транспорту. 

"В авіації ми звикли, якщо ми купуємо квиток, не в останній день, а передостанній з запасом часу, то ціна істотно відрізняється. Те ж саме пропонує" Укрзалізниця ", - каже політик. 

За словами міністра, залізниця вже напрацювала механізм за допомогою якого можна зменшити вартість проїзду і заощадити до 40%. 

Чому подорожчання відбудеться 

Фото: Економічна правда

Фото: Економічна правда

АТ “Укрзалізниця” планує збільшити прибуток компанії, оскільки очікується, що він цьогоріч скоротиться на 3,2%, що менше ніж у 2019 році. Згідно з планами, подорожчання дасть змогу отримати 557,9 млн грн, передає "Інтерфакс-Україна". 

"У 2021 році передбачено індексацію тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні з 1 березня на 2% щомісяця. Додаткові доходи становитимуть 557,9 млн грн", - зазначається у фінплані компанії.

Зазначимо, що підвищення цін планувалося ще торік, втім, це не сталося через початок пандемії COVID-19.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!