Останні новини

Подорож товару до Одеси: польський порт запустив шість маршрутів до українських міст - які саме

Це дозволить перевозити товар не через море чи океан.

У Польщі запустили шість маршрутів від Гданська до України. У тому числі від залізничого вузла Мостиська у Львівській області вантаж доставлятимуть до Одеського морського порту.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на профільне видання Railfreight.

Читайте також: Зеленський підписав закон, який знижує ПДВ для аграріїв

Фото: Railfreight

Фото: Railfreight

Логістична компанія з Одеси Global Ocean Link та Maersk Line запустили подорож у два кінці. Маршрути будуть з'єднувати дві країни, що дозволить перевозити те, що раніше доставлялося морем. 

Подорож у два кінці запустила одеська логістична компанія Global Ocean Link та Maersk Line. Нова лінія залізничного транспорту, вважають обидві країни, може дозволити перевозити те, що раніше доставлялося морем. Рейси протягнуться до Києва, Тернополя, Вінниці, Дніпра та Харкова. 

“Обидві країни згодні з тим, що те, що раніше в основному йшло за кордон, також можна було перевозити по суші. Вони спільно відкрили інтермодальний коридор “Чорне море - Балтика”, який має полегшити транспортування товарів з більшої зони Чорного моря в Польщу, порти Балтії та Скандинавії”, - зазначило видання. 

Одеська компанія підрахувала, що гданський порт розташований ближче до західних ринків і так само менше часу витрачається на доправлення вантажів до США чи Китаю. Вантажні перевезення з Китаю також можуть стати значно дешевшими, запевняють у GOL.

Читайте також: В Україні збільшать абонплату за користування стаціонарним телефоном

Зазначимо, що перевезення між Україною та Польщею значно зросли за період 2018-2020 років. У 2019 році трафік збільшився на 55% у порівнянні з попереднім роком. В іншому напрямку цифри засвідчили сплеск на 132%. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!