Останні новини

Подорож під час ув’язнення: засуджені в одеському СІЗО “віртуально” відвідали музей в Іспанії

Колекція Музею "Марісель" включає в себе римські фрески, зразки готичного розпису по дереву, скульптури, а також численні картини.

26 березня для засуджених перебуваючих у одеському СІЗО провели віртуальний тур в Музей "Марісель", що знаходиться в Іспанії. Коллекція закладу складається більше ніж з 3 000 предметів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ДУ “Одеський слідчий ізолятор”.

Читайте також: В Одесі відремонтували безкоштовний ізолятор у СІЗО

“В ході проведення туру від засуджених пролунало безліч запитань, на які їм були надані вичерпні відповіді”, - зазначають у відомстві. 

Музей "Марісель" розташований в центрі Ситжесі. Він був знову відкритий після капітального ремонту в 2015 році. У 1969 році будівлю Марісель де Мар було куплено для розміщення гетерогенної колекції, що належить доктору Хесусу Пересу Росалесу (1896 - 1989), відомому гінекологу і захопленому колекціонеру. Рік по тому Музей "Марісель" був відкритий.

Колекція складається з більш ніж 3 000 предметів різного походження і включає в себе римські фрески, зразки готичного розпису по дереву, скульптури, а також численні картини і меблі, дорогоцінні метали, кераміку і фарфор.

Тур по музею СІЗО.jpg

Фото: ДУ “Одеський слідчий ізолятор”

Тур по музею СІЗО 1.jpg

Фото: ДУ “Одеський слідчий ізолятор”

Нагадаємо: 

  • Працівники одеського СІЗО, під час перевірки посилки, виявили наркотичні речовини, які заховали всередині кетчупу. Наразі все знайдене передали на експертизу. 
  • Працівники одеського СІЗО під час догляду ув’язнених знайшли в спідній білизні одного з них 2 згортки з наркотичною речовиною. Виявлене було опечатано та відправлено на експертизу. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04