Останні новини

Подорож на велосипеді-наметі: Одесу відвідав французький мандрівник

Він зазначив, що в архітектурі нашого міста є французький нальот.

Під час минулих вихідних в Одесу а триколісному велосипеді, який може закриватися з трьох сторін завітав французький мандрівник Гвенаель. Його подорож присвячена пораненим на війні в рамках проекту "Нічого крім щастя". 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Istagram-сторінку мандрівника

Читайте також: Що потрібно знати про оновлений безвіз та куди зможуть поїхати одесити

Велосипед Гвенаеля незвичайної конструкції, оскільки він може закриватися з трьох сторін перетворюючись у намет. Сам водій, цього засобу розташовується лежачи на спині. Такий транспорт підходить для подорожей взимку. 

В Україну французький мандрівник приїхав з Румунії. Перетнувши кордон 24 березня, він одразу потрапив під сніг. Під час подорожі трасою Одеса-Рені він зробив одну ночівлю в селі Зоря, де його радо прийняла в гостях одна сім'я.

мандрівник 2.jpg

Фото: Instagram Rien que du bonheur

“Одеса, вочевидь, обов’язкове місто для велосипедистів… Архітектура цього міста просто чудова, зокрема, з невеликим французьким нальотом, що апріорі було роботою герцога Рішельє, який деякий час правив тут”, - розповідає у своєму Instgram Гвенаель. 

Подорож Гвенаеля присвячена пораненим на війні в рамках проєкту "Нічого крім щастя". Операція “Не здавайся" - це новий етап.

мандрівник.jpg

Фото: Instagram Rien que du bonheur

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
21.04