Останні новини

Подорож країною: SkyUp відкрив рейси з Одеси у Харків, Київ, Львів та Запоріжжя

Вартість квитків починається з 600 гривень.

Авіакомпанія SkyUp напередодні курортного сезону поновила рейси з Одеси по містах України. Так з Південної пальміри можна буде полетіти у Львів, Київ, Харків та Запоріжжя.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт SkyUp.

Читайте також: Авіакомпанія Cyprus Airlines відкрила рейси з Одеси до Кіпру

Рейси у Київ будуть виконуватися щоденно починаючи з 28 травня (крім 30 травня) о 9:50. Ціна квитків стартує з 600 гривень, якщо ви подорожуєте без багажу. Зворотні рейси зі столиці також будуть щоденними, однак для того щоб на них встигнути треба буде прокидатися раніше, адже вони заплановані на 8:00 ранку.

До Львова рейси починаються також з 28 травня і здійснюватимуться понеділками, вівторками середами, п’ятницями і суботами. Вартість квитка починається з 638 гривень. В залежності від дня, літак буде підійматися у повітря о 12:10 або о 19:45.

До Харкова можна буде відправитися за 638 гривень з 27 травня. Літаки між містами будуть курсувати вівторками, четвергами, п’ятницями і неділями.

У Запоріжжя можна буде гайнути починаючи з 29 травня за 638 гривень середами і суботами.

В авіакомпанії запевняють, що всі рейси відбуватимуться із дотриманням карантинних вимог.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05