Останні новини

Подорож дельтою Дунаю: в Ізмаїл прибуває перший круїзний теплохід з іноземними туристами

Теплохід Diana під прапором Нідерландів, привезе на своєму борту 82 пасажира і 15 членів екіпажу.

22 квітня о 18:00 до причалу на набережній Луки Капікраяна, що в Ізмаїлі, пришвартується круїзний теплоход Diana. Це перший туристичний візит європейського оператора в дельті Дунаю із заходом до українського порту. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на мера Ізмаїла Андрія Абрамченко

Читайте також: Одеська кішка приїхала у вантажному контейнері в Ізраїль

“Сьогодні - перший візит круїзного судна туроператора SC WEBMEDIA SRL (директор - Маріус Крівоценку): з наступного тижня оператор планує привозити туристів в Ізмаїл щотижня до кінця жовтня цього року”, - зазначив Абрамченко. 

Він уточнив, що це стало результатом домовленостей зі стратегічними партнерами виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради - повітом Тулча (Румунія), з якими були підписані угоди про побратимство та співробітництво.

Туристичний маршрут Diana:

  • У п'ятницю - вихід з повіту Тулча (населений пункт Нуферул) і прихід після обіду в Ізмаїл на морвокзал;
  • У неділю - судно йде в місто Суліна і там залишається на ніч;
  • У понеділок - судно прибуває до населеного пункту Сфинту-Георге (з ночівлею);
  • У вівторок - відвідування населеного пункту Кришан з ночівлею і виходом на маленьких човнах в населеному пункті Мила 23; 
  • Після цього судно повертається в Нуферул, де відбувається зміна туристів.

Абрамченко зазначив, що Diana - перше і поки єдине іноземне судно, яке за останні 30 років курсує тільки по дельті Дунаю з відвідуванням Ізмаїла, який обіцяє стати родзинкою круїзу.

“Іноземні туристи зможуть познайомитися з визначними пам'ятками нашого міста (за основним туристичним маршрутом), відвідати музеї та дізнатися про історію, мультикультурність і колорит нашого міста”, - розповів мер Ізмаїла. . 

Він зазначив, що всі підстави для кратного збільшення в недалекому майбутньому кількості суднозаходів в Ізмаїл. Так, вже у 2022 році місто побудує міні-порт для малих плавзасобів і яхт в рамках транскордонного європейського проекту “CBConnect -Trans - Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом “Ісакча - Орловка - Тулча - Ізмаїл”, в якому виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради є українським партнером.

Ізмаїл.jpg

Фото: Facebook Андрій Абрамченко

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
10.05