Останні новини

Подарунок з Латвії: в Одеську область завезли 40 диких коней

В Одеську область доставили з Латвії 40 диких коней. Зараз вони знаходяться в карантинній зоні, а потім їх випустять на свободу в дельті Дунаю.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла громадська організація Rewilding Ukraine.

Коні добре пристосовані до кліматичних і природних умов дельти. Вони повинні замінити великих травоїдних, які колись давно жили тут, виконуючи екологічну функцію природного пасовища. Випас допомагає створювати і підтримувати різноманіття видів і ландшафтів в регіоні, що робить природні системи більш стабільними та пристосованими до кліматичних і змін.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FrewildingUA%2Fvideos%2F2748031795515557%2F&show_text=0&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, до 20 листопада в трьох залах Одеського музею західного і східного мистецтва на Пушкінській, 9 проходить Третя міжнародна бієнале “Море акварелі”, в якій беруть участь акварелісти з різних країн. А паралельно в рамках бієнале діє виставка акварелей одеських майстрів Літературному музеї.  

Вийти в ефір
05.12