Останні новини

Початок нового сезону: на околиці Одеси змагалися велосипедисти

Зимовий турнір необхідний, щоб підготуватися до майбутніх змагань

У суботу, 6 березня, на 6 км Овідіопольської дороги, більше відомої серед велогонщиків як "Сковорода", відбулася друга гонка Зимової Серії Південної велосипедної ліги. Ці змагання були придумані у 2014 році для того, щоб гонщики могли перевірити свою готовність до майбутнього сезону.

Про це повідомляє Odesa Live.

Ось і в цьому "ковідному" році Південна Велосипедна Ліга вирішила не відступати від традицій і Серія стартувала у минулу суботу, 27-го лютого. Гонки проводяться у абсолютному заліку, тобто без урахування віку учасників. Перший гонщик, що перетнув лінію фінішу отримує 8 очок, відповідно до регламенту. Далі по низхідній. За сумою набраних очок визначається переможець, який отримує почесне звання: Сніговий Барс ПВЛ і йому вручається відповідний приз.

Цього року переможцем першої гонки став представник велоклубу  Валентин Григоренко і ось сьогодні він у другій гонці зайняв 2-е місце і зберіг лідерство у Серії. Переможцем же сьогоднішньої гонки став його одноклубник Станіслав Рудой. Третє місце зайняв гонщик команди "Пальміра" Андрій Гладкий, який зберіг друге місце після двох гонок.

Зазначимо, що гонки носять суто тренувальний характер, про що організатори попереджають перед стартом.

Вело

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok