Останні новини

Побиття беззахисної жінки чи наклеп: в Одесі від нападу постраждала жінка

Чоловік заперечує побиття сусідки.

Конфліктна ситуація сталася 6 квітня на вулиці Парковій, де чоловік у велосипедному шоломі та з закритим обличчям наніс пошкодження та розбив телефон жінці. Небайдужі люди стверджують, що це був їх сусід на ім’я Володимир Кулеш. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал “Подслушано Одесса”.

Читайте також: В Одесі викрили двох нетверезих водіїв за ніч

На відео інциденту видно як налякана жінка тікає від чоловіка і падає, після чого він намагається нанести удари, забирає телефон і розбиває його. 

За словами людей, постраждала їх сусідка Надія Петровська, яка потрапила під гарячу руку сусіда Володимира Кулеша. Причина нападу - неодноразові скарги жінки до поліції на поведінку чоловіка і його дорослої хворої доньки, яка постійно кричить і кличе на допомогу, та ходить оголеною перед вікном. 

Побитая 1.jpg

Фото: "Подслушано Одесса"

“Все це відбувається протягом 15 років, і приблизно стільки ж вона не виходить на вулицю. Це не перший випадок нападу та погроз по відношенню до жінок, якій бояться сусіда”, - йдеться в повідомленні. 

Постраждала зняла побої та написала заяву в поліцію. Сам чоловік побиття сусідки заперечує, приводячи в якості аргументів відсутність гематом в жінки.  

Побитая 2.jpg

Фото: "Подслушано Одесса"

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04