Останні новини

Пітніє і пахне жіночим шампунем: японські інженери презентували роборуку для одиноких людей

Японські інженери представили свій останній винахід - роборуку для одиноких людей. Коли до неї підносиш пальці, вона хапає за них, також під час тривалого контакту потіє і пахне жіночим шампунем.

Про це повідомляє Futurism.

Фахівці японського університету в місті Гіфу винайшли роборуку, яку оцінять самотні люди. Новинка отримала назву “Моя дівчина на прогулянці” нею можуть скористатися ті, кому бракує жіночого тепла. Пристрій кріпиться до передпліччя, для того, щоб якщо людина відпустить руку, вона не впала. Вчені зазначають, що їхня рука максимально наближена до людської долоні. Також вона забезпечена ароматизатором, що пахне жіночим шампунем, і маленькою колонкою, з якої лунають звуки кроків.

З роборукою самотні люди зможуть більше часу проводити на свіжому повітрі, вважають винахідники. Також розробники планують зробити приємне і представницям прекрасної статі - вони випустять і чоловічу версію пристрою, що пахне чоловічим одеколоном або моторним мастилом

Нагадаємо, попереду вихідні, а якщо ви вирішили провести їх вдома, то можна приділити час новим фільмам. Для цього не завжди потрібно йти в кінотеатри, адже в наш час багато новинок виходять на стрімінових платформах, тому їх можна подивитися хоч на телевізорі, хоч на інших носіях. А ми розповідаємо, які саме стрічки вже доступні в мережі.

Вийти в ефір
04.12