Останні новини

Після січня більше не стала: одесити платитимуть за електроенергію за старим тарифом

НАЕК "Енергоатом" і НЕК "Укргідроенерго" продаватимуть електроенергію безпосередньо постачальникам послуг.

Кабінет міністрів 28 квітня вирішив залишити без змін тариф на електроенергію для населення. Одеситам доведеться сплачувати 1,68 гривень за КВт/год до 30 червня. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання Уряду

Читайте також: Тариф "Укренерго" на передачу електроенергії зріс на 30%

1 січня 2021 року Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення за перші 100 КВт/год. Тоді ціну на електропостачання зафіксували терміном до 31 березня. 

"Сьогодні ми продовжуємо механізм дії накладених соціальних зобов'язань до 30 червня. Ціна для людей на електроенергію залишається без змін, 1,68 грн/КВт", - заявив Шмигаль.

Прем’єр міністр додав, що тепер НАЕК "Енергоатом" і НЕК "Укргідроенерго" продаватимуть електроенергію безпосередньо постачальникам послуг, за двосторонніми договорами.

У цій системі виключається посередництво ДП "Гарантований покупець", зазначив прем'єр.

Нагадаємо: 

  • З 1 травня запроваджуються річні тарифи на газ. Відповідну постанову ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
  • З 1 травня в Україні почне функціонувати новий механізм щодо оплати газу: всі абоненти будуть переведені на річний тариф, який, за задумом, не змінюватиметься до 30 квітня 2022 року. З одного боку, це допоможе запобігти постійному зростанню цін мінімум на 24 місяці, а з іншого - постачальники “блакитного палива” вже значно підвищили вартість газу.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05