Останні новини

Після розмови з МВС: “Епіцентр” буде дотримуватися карантину - Національна поліція

Мережа супермаркетів "Епіцентр" вирішила змінити порядок роботи під час карантину вихідного дня. Більшість товарів потрібно буде замовляти через інтернет.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він зазначив, що керівництво мережі вирішило піти на карантинні заходи, визначені Кабінетом міністрів, після розмови з МВС.

"Органи МВС і Національна поліція ретельно проконтролюють, щоб заяви керівництва мережі "Епіцентр" збіглися з їх реальними діями щодо запобігання поширенню епідемії COVID-19", - підкреслив Антон Геращенко.

"Епіцентр" і "Нова лінія" на своїй сторінці в Facebook зазначили, що будуть продавати лише товари першої необхідності, прописані ще в літньому розпорядженні Кабінету міністрів. При цьому підкреслили, що не згодні з усіма обмеженнями, які планують ввести в найближчі вихідні.

"Будемо реалізовувати виключно життєво необхідні товари, дозволені постановою Кабміну від 22 липня, до яких належать продукти, засоби гігієни, лікарські препарати та товари медичного призначення. У цей час клієнти також можуть зробити замовлення в інтернет-магазині. Товари можна замовити через кур'єра або забрати самовивозом в центрах видачі замовлень", - розповіли в "Епіцентрі".

Нагадаємо, 11 листопада мережа ТЦ "Епіцентр" у Fecebook повідомила про свої плани, не дивлячись на карантин, працювати у вихідні. На це різко відреагував голова МОЗ України Максим Степанов, який закликав керівництво гіпермаркету відвідати разом із ним "ковідну" реанімацію. Також він закликав уряд на це відреагувати.

Вийти в ефір
03.12