Останні новини

Після посилення штрафів смертність на українських дорогах зменшиться на 10-15% - МВС

Парламентарі не підтримали норми про заборону водіям виходити з авто без дозволу поліцейського.

Посилення покарання за порушення правил дорожнього руху знизить смертність на дорогах України на 10-15%. На такому наголошує заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко який вважає, що вже після підпису Президента під проектом закону №2695, ситуація зміниться на краще.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУНП Одеської області.

Читайте також: Верховна Рада посилила покарання за порушення ПДР

Водночас, заступник міністра зазначив, що після вступу закону в дію, поліцейські будуть зобов’язані ставити знаки, які попереджають про режим контролю швидкості.

"Прийняття даного законопроекту – це велика перемога і крок вперед. Парламентарі підтримали проект закону дещо в обрізаному вигляді, зокрема, не підтримали норми про заборону водіям виходити з авто без дозволу поліцейського. А також зменшили розмір штрафу за перевищення швидкісного режиму до 1700 гривень", - наголосив Антон Геращенко.

Додамо, що Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому проект закону №2596 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі порушення у сфері безпеки дорожнього руху". Проект закону передбачає збільшення штрафів за низку адміністративних правопорушень:

  • За перевищення максимально дозволеної швидкості більше, ніж на 50км/год – з 510 грн до 1700 грн. 
  • За залишення місця ДТП, з 255 грн до 3400 грн, а також передбачено можливість позбавлення права кермувати авто на строк до 1 чи до 2 років.
  • Передбачається, що за кермування в стані алкогольного сп’яніння порушник повинен сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень, а також він буде позбавлений права кермувати транспортними засобами строком на 1 рік.

ПДР.jpeg

Фото: pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!