Останні новини

Пілотний проєкт: у центрі Одеси встановили підземні баки для збору відходів

5 листопада в Одесі на вулиці Гаванній встановили дві перспективні системи на чотири контейнери. Вони показали свою ефективності та аналогічні структури обладнали на бульварі Жванецького, на розі Грецької й Французькому бульварі.

Про це повідомляє Odessut.ua.

Capture.PNG

Фото: В'ячеслав Теняков

Capture2.PNG

Фото: В'ячеслав Теняков

В Одесі втілюють в життя пілотний проєкт з установки підземних баків для збору твердих побутових відходів. Підземний сміттєвий бак складається ія чотирьох основних частин: підземної капсули, знаходяться в ній і викочує сміттєвих баків, підіймального механізму і зовнішніх місткостей, які знаходяться на поверхні й куди викидають сміття. Відкрити контейнер можна як рукою, так і ногою, натиснувши на важіль.  Місткість підземних баків стандартна 100 літрів, як і у звичайних контейнерів.

Зазначимо, ще влітку було встановлено перший такий підземні баки на Приморському бульварі. Незабаром підземні сміттєві баки з'являться також на вулицях Преображенській, Катерининської та Леонтовича. 

Capture3.PNGФото: В'ячеслав Теняков

Capture1.PNG

Фото: В'ячеслав Теняков

Нагадаємо, у п’ятницю, 6 листопада, на вулиці Академіка Заболотного, 14 будуть тривати ремонтні роботи. Там будуть оновлювати ділянку квартального водопроводу, а саме йдеться про підключення до існуючої системи нової поліетиленової труби діаметром 110 мм.

Вийти в ефір
30.11