Останні новини

Пілотний проект: одеські навчальні заклади профтехосвіти фінансуватимуть з обласного бюджету

Одеса приймає участь в реалізації пілотного проєкту фінансування професійної (професійно-технічної) освіти. З 1 вересня 2020 року місто передає повноваження з управління даних навчальних закладів та їх фінансування на обласний рівень.

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Тепер, видатки на оплату послуг з підготовки кадрів на умовах регіонального замовлення в 11 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, передаються на фінансування до обласних бюджетів.

Загальна кількість учнів у ціх закладах - 5064 особи.

Концепція реалізації державної політики у цій сфері на період до 2027 року була схвалена Кабінетом Міністрів України в червні 2019 року (розпорядження від 12.06.2019 р. № 419-р). Реформа професійної (професійно-технічної) освіти сприятиме економічному розвитку і зростанню конкурентоспроможності України. 

Нагадаємо, в інтерактивній карті Одеси на сервісі 2Gis одесити влаштували флешмоб на тих вулицях, де утворилися затори. Через щоденне скупчення автомобілів активісти написали у бік міського голови Геннадія Труханова повідомлення.

41855.jpg

фото: Одеська мерія

41856.jpg

фото: Одеська мерія

Нагадаємо, в інтерактивній карті Одеси на сервісі 2Gis одесити влаштували флешмоб на тих вулицях, де утворилися затори. Через щоденне скупчення автомобілів активісти написали у бік міського голови Геннадія Труханова повідомлення.

Вийти в ефір
02.12