Останні новини

Підвернула ногу і не змогла йти: на Закарпатті мешканку Чорноморська з гори евакуювали рятувальники

Госпіталізація постраждалій не знадобилася.

Вдень, 22 січня, мешканка Чорноморська травмувалася під час мандрівки на гору Петрос Рахівського району Закарпатської області. Жінка отримала пошкодження під час спуску з гори та не змогла продовжувати подорож. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ДСНС України.

Читайте також: Лікарі врятували життя дівчинки, яка постраждала внаслідок ДТП на Розумовській

На місце негайно викликали рятувальників, які піднялися на гору, де знаходилася група туристів. Постраждалій на місці надали допомогу та доправили її до притулку під назвою Козьмещик.

Туристка з Чорноморська.jpg

Фото: ДСНС України

Під час зимових походів у гори, рятувальники радять ще від початку маршруту підтримувати з ними зв’язок. 

“Перш ніж вирушити у похід, необхідно зареєструвати свій туристичний маршрут в регіональному підрозділі рятувальної служби. Ця процедура дуже проста та не займає багато часу. Крім того, реєстрація є безкоштовною. Це можна зробити за 10 днів до походу. Представник туристичної групи повинен повідомити оперативного чергового відповідної аварійно-рятувальної служби про похід, вказати його тривалість, маршрут та склад групи”, – йдеться в інформації ДСНС.

Саме рятувальники стежитимуть за безпечним пересуванням туристів у горах, телефонуючи у домовлений час. У випадку настання надзвичайної ситуації - допомогу нададуть оперативніше, адже знатимуть приблизне місце перебування групи.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok