ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
36,88 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
263

Останні новини

Піде з молотка: в Одесі продадуть завод шампанських вин

Фонд державного майна анонсував свої плани з приватизації заводу шампанських вин, який розташовується в Одесі. На даний момент завод відноситься до майнового комплексу ВАТ “Одесавинпром” і знаходиться у нього в оренді.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

Термін договору між двома сторонам закінчується 26 грудня 2020 року.

До складу загального майна співвідноситься 29 об'єктів нерухомого майна, порядку 306 основних засобів і чотири транспорту.

Також мова йде про додаткове обладнання та будівлях складів, блоків для виготовленої продукції, будівлі ремонтно-механічного цеху, їдальні, прохідного пунктів, підвалів та інших приміщень. Поки що точні терміни аукціону не названі.

На своїй сторінці у Facebook Фонд Державного Майна України зазначив, що 15 вересня буде оголошено перший аукціон з продажу об'єктів спиртової галузі.

“Тіньовий обіг спирту з 10% у 2007 році досяг 55% у 2019 році. Тобто більша частина виробництва спирту відбувається поза оподаткуванням. В результаті, щороку бюджети різних рівнів не доотримують 8-10 мільярдів гривень. Як ви знаєте, будь-які монополії не призводять до якісних змін, саме тому ДП «Укрспирт» передає 41 завод, які в першу чергу Фондом держмайна будуть виставлені на аукціони. Зараз ми активно здійснюємо підготовку до приватизації цих об'єктів, а перший аукціон буде оголошено 15 вересня. Далі потенційні інвестори з можуть ознайомитися з цим об'єктом, переглянути всю документацію і детально вивчити ситуацію на підприємстві. В багатьох випадках об'єкти Укрспирту – це територія типу «brownfield», яка має залізничну колію, підключення до електроенергії і на якій можна не лише виготовляти спирт, але й використовувати її для переробки агропродукції, чи біоетанолу для постачання на експорт. В Європі зараз великий дефіцит саме такої продукції, і Молдова, яка вчасно провела приватизацію, зараз експортує великі обсяги продукції, яка базується на агропідприємствах, але має додану вартість. Зробимо це і в Україні”, – сказав Голова Фонду Державного Майна Дмитро Сенниченко.

Нагадаємо, КМУ до кінця 2020 року планує продати АТ "Одеський припортовий завод". Відповідне доручення Фонду державного майна України (ФДМУ) винесено на засіданні уряду. У плані пріоритетних дій уряду ФДМУ ставиться завдання завершити продаж цих об'єктів не пізніше грудня цього року.

Вийти в ефір