Персона нон ґрата: ще одному російському актору заборонили в'їзд в Україну
Актор у червні 2017 року незаконно відвідував тимчасово окупований Крим.
Державна прикордонна служба заборонила російському актору в'їзд на територію України протягом трьох років. Чоловік прилетів в аеропорт "Бориспіль" рейсом з Дубаю та був затриманий.
Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби.
Читайте також: Влітку в Україні можуть зняти частину обмежень для подорожей за кордон
Під час бесіди з росіянином прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" встановили, що актор у червні 2017 року незаконно відвідував тимчасово окупований Крим. Через це він отримав відмову та трирічну заборону на відвідування України.
Зазначимо, на сьогодні в Україні заборонений в'їзд цілої низки артистів з Росії. У їх число входить: Сергій Безруков, Михайло Боярський, Йосип Пригожин, Олег Газманов, Григорій Лепс, Лоліта Мілявська, Олексій Долматов, Лариса Доліна, Діана Арбеніна, Макс Корж, а також багато інших виконавців.
Нагадаємо:
- Держприкордонслужба активно розбудовує прикордонну інфраструктуру на придністровському напрямку і разом з молдовською стороною здійснює спільний контроль. Ризики на цьому сегменті кордону військовослужбовці постійно відстежують, у тому числі за підтримки Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), яка теж проводить моніторинг ситуації на кордоні.
- У зв’язку з погіршенням погодних умов, ускладнюється робота кількох пунктів пропуску для автомобільного сполучення, що знаходяться на ділянці відповідальності Білгород-Дністровського прикордонного загону. Наразі проблеми спостерігаються у пунктах “Старокозаче” і “Паланка-Маяки-Удобне”.
Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!