Останні новини

Перший день локдауну у Києві: рекордні ціни на таксі шокували одеситів

Затори досягли 10 балів, а тарифи - тисячі гривень в один бік.

Через ситуацію із захворюванням на COVID-19, Київ з 5 квітня почав жити за новими правилами локдауну. З понеділка громадський транспорт та підземка приймають пасажирів лише зі спеціальними перепустками, а служби таксі підняли ціни у чотири рази. Тим часом, в Одесі продовжує курсувати переповнений транспорт, а про обмеження щодо проїзду у ньому не чули.

Odesa Live вдалося відстежити й зібрати інформацію щодо ситуації у столиці.

Читайте також: Локдаун? Не чули! Заклади Одеси продовжують працювати підпільно

Насамперед, місцева влада Києва передбачала, що більшість працівників компаній та установ має перейти на віддалену роботу або узяти відпустки на кілька тижнів. Однак, судячи з інформації Google Maps, від самого ранку дороги міста опинилися у щільних заторах.

Снимок экрана 2021-04-05 в 10.59.07.png

Скріншот: Google Maps

Обмеження у громадському транспорті триватиме до 16 квітня. Він, як і обіцяла київська мерія, курсує у штатному режимі, проте скористатися ним можуть лише працівники стратегічної сфери за наявності спецперепусток. 

Тим часом, служби таксі одночасно підвищили тарифи у кілька разів. Вартість проїзду замість 100-120 гривень обійдеться у 350-400 грн.

Болт ціни 5 квітня.jpeg

Болт.jpeg

Високі ціни Уклон.jpeg


Високі ціни Болт.jpeg


Космічні ціни.jpeg


Таксі 5 квітня.jpeg


Убер таксі.jpeg

Уклон.jpeg

Уклон ціни.jpeg


ціни космос.jpeg

Уклон 507 грн.jpeg

Звістка про ціни на таксі шокувалала й одну з депутаток київської міської ради Дінару Хабібуллаєву. Вона зафіксувала новий рекорд. Так, з Оболоні до Міжнародного аеропорту "Бориспіль", який знаходиться у 40 км, проїзд обійдеться у більш як тисячу гривень. 

Рекорд на таксі.jpeg

Фото: facebook.com/Dinara Habibullaieva

Більшість киян та гостей столиці обурив "сюрприз" з боку служб таксі. Одеситів шокує така перспектива, адже окрім десятибальних заторів під загрозою високих тарифів може опинитися їхній гаманець.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04