Останні новини

Перший в Україні: в Одесі відкриють Музей виборів

7 жовтня в Одесі на вулиці Садіковська, 25, відбудеться презентація Музею Виборів. Для журналістів заходу буде проведена ексклюзивна екскурсія музеєм.

Про це повідомляють організатори Музею виборів на своїй сторінці у Facebook.

“Ми багато років збирали все, що пов’язано з виборами, і хочемо, щоб це міг побачити кожен. Тому вирішили піти на незвичний крок і відкрити справжній музей.”, - зазначають організатори Музею виборів.

Громадська організація “Комітет виборців України” на екскурсії продемонструє експонати, які вперше представлені публічно у цьому сторіччі.

Музей створено Одеською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України” та видання “ІзбірКом” в рамках кампанії з протидії ворожим інформаційним операціям та підвищення критичного мислення за підтримки Open Information Partnership.

Фото: Комітет виборців України

Нагадаємо, 2 жовтня в Одеському окружному суді розглядалася справа щодо неправомірних дій членів Одеської міської територіальної виборчої комісії. Стало відомо, що виборчий фонд кандидата і партійні кошти були внесені сторонньою людиною. Тому з місцевих виборів зняли Дмитра Голубова та його партію.

Вийти в ефір