Останні новини

Перші медалі за рік: одесити добре відзначились на чемпіонаті України з дзюдо

Минулого року на цих змаганнях одесити завоювали 7 нагород.

Юні одеські спортсмени зуміли здобути три медалі на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів, який відбувся в Сумах. Чемпіоном турніру в категорії до 66 кілограмів став Саїд-Магомед Халідов.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу відділення НОК України в Одеській області.

У фіналі переможець здолав Тимура Наугольного з Харкова, а на шляху до цього виграв ще шість поєдинків.

Також одеські спортсмени завоювали ще дві бронзові медалі. Серед дівчат в категорії до 44 кілограмів успіхом відзначилась Дар’я Дякун.

Серед хлопців в категорії до 50 кілограмів переміг Олег Прийма.

Зазначимо, що для цієї вікової категорії через пандемію COVID-19, ці змагання були першими за останній рік. На минулому чемпіонаті одесити завоювали 7 медалей, з яких 3 золоті.

Нагадаємо:

• У Запоріжжі з 17 по 21 березня 2021 року відбувся чемпіонат України серед кадетів з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли 130 спортсменів з 13 областей України, серед яких і Одеська.
  • В чемпіонаті України з американського футболу дебютує команда Odessa Rangers. Хлопці дізналися імена своїх суперників і календар матчів, за яким гратиметься турнір.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok